Kredyt obrotowy dla firm Citi Handlowy

Citi Handlowy

Sprawdź całą ofertę on-line

Citi Handlowy
Kredyt obrotowy dla firm Citi Handlowy to propozycja kredytu inwestycyjnego lub obrotowego przygotowana z myślą o różnorodnych potrzebach w zakresie finansowania bieżącej oraz inwestycyjnej działalności małych i średnich przedsiębiorstw. Kredyt udzielany jest w osobnym rachunku, a Klient otrzymuje uprawnienia do debetowania rachunku i sam decyduje, kiedy spłaca zadłużenie.
Najważniejsze parametry Citi Handlowy:
Kwota kredytu [PLN]: do 3000000 PLN
Waluty kredytu: CHF, EUR, GBP, PLN, USD
Wcześniejsza spłata: od 1 do 3 %
Oprocentowanie: od 3 do 9 %
Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy (5 lat)
Prowizja: od 0.50 do 2 %
Dodaj własną opinię o Citi Handlowy, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Gość
Ten \'\'produkt\'\'to jedna wielka sciema.Jestem, a wlasciwie bylem klientem banku od ponad dwoch lat.W tym czasie nie mialem zadnych zaleglosc,i a moje konto zawsze bylo na plusie. W poniedzialek zlozylem wniosek o niewielki kredyt na biezaca dzialalnosc . Jakiez bylo moje zdziwienie gdy zadzwonil do mnie doradca z wiadomoscia o odmowie udzielenia kredytu,co wiecej nikt nie potrafil podac mi, powodow takiej decyzji(nie, bo nie) tak to odebralem.Jesli tak ma wygladac budowanie marketingu firmy , to zycze powodzenia na dalsza dzialalnosc.Na szczescie nie jestescie jedynym bankiem na rynku . Nie zapominajcie ze to dzieki nam i naszym kredytom istniejecie na rynku, a my jestesmy Waszymi partnerami a nie intruzami traktowanymi przedmiotowo.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.